Apmokėjimo sąlygos:

Saugiai ir patogiai už prekes apmokėti galite su Mastercard, Maestro, Visa, Visa Electron arba American Express bankinėmis kortelėmis (apmokėjimas integruotas mūsų tinklapyje).

Pristatymo sąlygos:

Pristatymas visoje Lietuvoje, taip pat į kitas Europos Sąjungos šalis, Norvegiją bei Jungtinę Karalystę. Pristatymo kaina: 1,99€. Per 1-4 darbo dienas nuo apmokėjimo atlikimo el. paštu jums atsiųsime siuntos numerį. Numatomas prekių pristatymo laikas: 21-28 dienos. Esant dideliam siuntų srautui ir apribotam susisiekimui su užsienio valstybėmis, siuntų pristatymas gali vėluoti. Prekės siunčiamos iš mūsų partnerių sandelių (Stealth.lt yra tarpininkas) ir įprastai įteikiamos per Lietuvos pašto tarnybą ar pristatomos į LP Express paštomatus.

Grąžinimo sąlygos:

Visi grąžinimai atliekami pagal mūsų partnerių (prekių pardavėjų) sąlygas, priklausomai nuo prekės. Prekių pardavėjai yra įsteigti ne EEA zonoje. Grąžinimo sąlygų konkrečiai prekei teiraukitės el. paštu internetiniaipardavimai@gmail.com.

Mažesnė kaina perkant didesnius kiekius:

Perkant didesnius prekių kiekius (20 vnt. ar daugiau) galime pritaikyti mažesnę prekių kainą. Užklausą dėl kainos pateikite el. paštu internetiniaipardavimai@gmail.com, įvardykite norimas pirkti prekes ir jų kiekį.